English version

 

 

Liczba obywateli: 1225.  

ZOSTAŃ OBYWATELEM LEBLANDII !!!<<< ZAPIS


CZŁONKOSTWO W ORGANIZACJACH: 

MIĘDZYNARODOWYCH:

SPUM

CoM

LoSS

Fifth World

Imaginary Countries

POLSKICH: 

Leblandian Treaty, Virtual Worlds, OPPW, POZPW, ForumPM

 Miedzynarodowe Lotnisko Panstw Wirtualnych

     Główne linki: 

     Strona Cesarza Leblandii

     Władze - Ministerstwa

     Historia - Geografia

 

Świątynia Chwały Medialnej zaprasza!

click!

 

Zaproszenie: >>>

18 lutego 2018 r. - JCW Marcus Lebenciusz Augustus Wspaniały odwiedzi Baronię Zarakata, gdzie weźmie udział w Konferencji pt.: Państwo wirtualne a dorosłość - hobby, odskocznia czy realizacja ukrytych marzeń?

Senator Anike

Prefekt Prowincji Gargia

Jesteś tutaj pierwszy raz? Zapraszamy na Wirtualną Podróż po Leblandii...

 

 

 

Dobra strona!

Witaj w Leblandii 

 Największym Polskim Wirtualnym Cesarstwie Internetowym. 

Jednym z 4 polskich państw wirtualnych, które spełniły wymagania "Doktryny Micronation"

 

W związku z faktem, iż Cesarstwo Leblandii znajduje się na Półkuli Południowej wziąć należy pod uwagę, iż pory roku są tam nijako w 'odwrotności' pór roku z Półkuli Północnej, aczkolwiek ze względu na specyficzne położenie oraz rozległość kraju zmiany te są równie widoczne w poszczególnych prowincjach Cesarstwa!

Prognoza pogody dla Leblandii:

LebenCity (Valdenia) -  + 19
Silatay (Gargia)-   + 25 Kastia (Fardia)   + 27
Artragh (Ryndrangh)  - 12 Farsun (Arasya)   + 34
Sertia (Kartacja) + 23 Magadha (Damhallagh) + 21

 

>>> Cesarstwo Leblandii - Prezentacja Multimedialna

Leblandia jest suwerennym wirtualnym państwem wyspiarskim, położonym w tropikalnym rejonie Pacyfiku, pomiędzy Australią a Ameryką Południową. Rozciąga się na przestrzeni prawie 3980 km, zapewniając bardzo zróżnicowany klimat - od subtropikalnego na północy (okolice równika) do arktycznego na południu (okolice Krawędzi Eltanina - koło Antarktydy). Tak więc każdy obywatel Leblandii może wybrać odpowiadający mu klimat, osiedlając się na jednej z 14 dużych lub na jednej z 50 małych wysp wchodzących w skład archipelagu Leblandii.

Leblandia jest królestwem, a dokładniej - cesarstwem. Najwyższą władzę pełni miłościwie nam panujący Cesarz - Imperator. Jego Jasność panuje nam nieprzerwanie od 2001 roku, kiedy to ogłoszony został Cesarzem - Imperatorem Leblandii. Jego Wysokość łączy w sobie trzy władze: ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą, dbając o rozwój i bezpieczeństwo naszego Cesarstwa oraz o dobre samopoczucie Obywateli.

Leblandia jest też najpotężniejszym polskojęzycznym państwem wirtualnym, założycielem i przywódcą w Pakcie Leblandzkim, będącym w Radzie OPPW, dysponującym własną Armią rozbudowanym systemem prawnym i Służbami Specjalnymi, członkiem SPUM, CoM, LoSS, Virtual Worlds, Micronational & Secessionist States Webring, uznawanym przez najważniejsze światowe państwa wirtualne


Napisano o nas m.in. w: tygodnik "Wprost" - z 16 czerwca 2002 - str. 60-61. Cesarstwo Leblandii i państwa Paktu Leblandzkiego zostały umieszczone na pierwszym miejscu. Leblandia została uznana za "największy kraj w polskiej sieci" !!! --- zobacz zeskanowany artykuł --- część 1 (312K), część 2 (312K). Polecamy też artykuł w "Kurierze Porannym" z dnia 25 listopada 2005 r. Cesarstwo Leblandii zostało tam nazwane "najpotężniejszym wirtualnym państwem w Polsce". POLECAMY ! W publikacji wydanej w 2009 roku przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) pt.: E-usługi - definicja i przykłady. Badanie zapotrzebowania na działania wspierające rozwój usług świadczonych elektronicznie (e-usług) przez przedsiębiorstwa mikro i małe” na stronie 10, w rozdziale trzecim pt.:„Rodzaje e-usług z przykładami” wymieniono wśród państw wirtualnych Cesarstwo Leblandii! W 2010 roku ukazała się kolejna, bardzo ważna dla Cesarstwa Leblandii publikacja, autor R. CLAUDIA SANDOVAL (University of Sao Paulo) - pt. "A reading on de-territorialization’s works of art for the Internet: places, localities and the Internet as a territory". Oczywiście po raz kolejny z polskojęzycznych państw wirtualnych wspomniano wyłącznie o Cesarstwie Leblandii.

Więcej informacji o innych publikacjach znajduje się na stronie Ministerstwa Propagandy Cesarstwa Leblandii

 

Senator Anike

Minister Propagandy Cesarstwa Leblandii

 


 

CESARSTWO LEBLANDII JEST CZŁONKIEM PAKTU LEBLANDZKIEGO

Traktat Leblandzki

23 listopada 2001 Cesarstwo Leblandii oraz Sułtanat Al-Farun powołały do życia Pakt Leblandzki. Pakt ten ma w założeniu zapewnić bezpieczeństwo i pomyślny rozwój dla obu Stron.


 

Oficjalna Pieczęć JCW Cesarza Leblandii.

Copyright (c) 2001-2018 by Cesarstwo Leblandii

All rights reserved.  Uwagi dotyczące cypyrightu i użytkowania strony znajdują się tutaj.

 

Więcej o Cesarstwie Leblandii - Ministerstwo Propagandy Cesarstwa Leblandii

 

Alternatywne wersje strony

(nieaktualizowane)

 

Pobierz nasz ScreenSaver !