Galeria imienia Marty Zmysłowskiej

Galeria im. Marty Zmysłowskiej -  jest najnowszym nabytkiem Gargii. Gmach galerii został wybudowany na początku roku 2001, zaś do użytku został oddany wraz z pierwszą ekspozycją 1 września 2001 roku.

Wernisaż Tomasza Kemota

O Tomaszu Kemocie niewiele wiadomo - jest on jednak nie tylko malarzem artystą z zamiłowania, ale i pisarzem oraz dramaturgiem (obecnie można oglądać jego sztukę w Teatrze Cesarskim). Nie wiadomo nic o panu Kemocie - jedyne czego możemy być pewni, to to, że Tomasz Kemot to pseudonim artystyczny któregoś z obywateli Leblandii, a krążą plotki jakoby miał to być gubernator Gargii albo sam gen. Druć! Niestety są to tylko plotki, nikt nie wie kim jest artysta... co nie przeczy, że jego prace są godne podziwu.

 

[WCHODZISZ NA WYSTAWĘ? KLIKNIJ]

 

 

 

 

Obrazy świata - ekspozycja stała

 

W naszej Galerii, możesz podziwiać jedne z największych i najsłynniejszych obrazów świata - są tu oryginalne dzieła Leonarda da Vinci, Jana Matejki, Z. Beksińskiego i wielu, wielu innych znamienitych artystów.

 

[WCHODZISZ NA WYSTAWĘ? KLIKNIJ]

 

 

 

 

Wystawa Noworoczna

 

Zapraszamy do zapoznania się z pracami Pauliny - obywatelki Cesarstwa Leblandii. Wielość technik (witraż, pastele, akwarela, tusz) sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie...

 

[WCHODZISZ NA WYSTAWĘ? KLIKNIJ]

 

 

 

 

Wystawa Wiosenna

 

Zapraszamy do zapoznania się z pracami mniej jeszcze znanego polskiego artysty... Poniżej przedstawiamy najlepsze (naszym zdaniem) prace, wybrane spośród dziesiątek innych dostępnych w Internecie... O kogo chodzi? Warto zobaczyć!

 

[WCHODZISZ NA WYSTAWĘ? KLIKNIJ]

 

 

 

kontakt: Senator Anike