LebenCity, 18 maja 2007 r.

 

Od: Cesarz Marcus Lebenciusz
Cesarstwo Leblandii

Do: Sułtan Al-Rajn

Sułtanat Al-Rajn


Witam Jaśnie Pana,

Bywalo juz roznie w wirtualnym swiecie, jednak takowych podchodow jako teraz widze, dawno oko ludzkie nie widzialo.

Podobnie juz kiedys pisac mi przyszlo, aczkole w inszej sprawie, jednakowoz i teraz Cesarstwo glos zabrac musi... (choc i podobnie, jak to i kiedys, odpowie).

Przeto Sułatanat Al-Farun za niepodległe, trwałe i aktywne państwo wirtualne uznać należy! Adresem jego zaś wyłacznie adres strony internetowej być musi, ta zaś, od lat już na stronie: http: //free.of.pl/a/alfarun się znajduje.

Prawdą jest, że alias www .al-farun.prv. pl najczęściej był wśród innych państw wirtualnych w użyciu, lecz przejęcie tegoż aliasu w żaden sposób suwerenności Al-Farunu zagrozić nie może!

Przeto z notą Al-Rajn sie zapoznawszy, radym wielce sie stalem, gdyz za zart jeno poczytac takowy utwor wypada... 

Od kiedy to quasi-panstwo mikronacyje przejac probuje? Toz Al-Rajn nikt prawie na calym swiecie uznac jeszcze nie raczyl! Rzecz ciekawa zaiste, pewnie in forma jako i jeden Pakistan uznawal Taliban... tylko, iz zaden z naszej Ziemi Narodow uznac go nie raczyl... Ot i spectaculum! Al-Rajn przejmuje Al-Farun i suwerennoscia sie szczyci...! Czyz Waszmosc nie pamietasz, ze Watykan naonczas rzad polski emigracyjny uznawal a z krajem stounkow zadnych utrzymywac nie raczyl... i rzekniesz Wasc, iz Polski nie bylo?

I taka wlasnie miedzy nami dyferencya...

Tym samym Cesarstwo sugeruje, aby alias www. al-farun.prv.pl na właściwą stronę wskazywał. Jednocześnie informuje, że Agencja NABUL uzyskała dziś pełną gotowość działania i przypomina, że za działania w/w Agencji, jako tworu niezależnego od władz Cesarstwa, nie odpowiada. Przypominamy również, iż wykorzystywanie pewnych elementów przynależnych Sułtanatowi Al-Farun stanowi naruszenie prawa RP (m.in. Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U.00.80.904 z późn. zm.). Jednocześnie, wraz z przedmiotową notą przekazujemy Sułtanatowi informacje odnośnie ewentualnego, powinnego działania w niniejszej sprawie.

Samo zaś Cesarstwo, jako Paktu Leblandzkiego opoka, we wszystkich bazach swoich stopień obronny DEFCON 3 ogłosiło, aby na ewentualne inne działania bez zwłoki odpowiedzieć. Uprzednio ogłoszony stopień DEFCON 2 zostaje tym samym odwołany, lecz Flota Cesarstwa Leblandii, Sułtanatu Al-Farun i 2 innych państw zainteresowanych pozostanie do odwołanie przy granicy Al-Rajn.Z Cesarskim Powinszowaniem

Cesarz Emperor Marcus Lebenciusz
Cesarstwo Leblandii - Empire of Leblandia
http://leblandia.republika.pl

UWAGA (stan na: 25 grudnia 2016 r.): nota nieaktualna w stosunku do adresu Sułtanatu Al-Farun.

Ostatni potwierdzony adres Sułtanatu to: http://alfarun.w.interia.pl . Dodatkowych informacji udziela: Ambasada Sułtanatu Al-Farun w Cesarstwie Leblandii.